A Vármegyei Közgyűlés 2024. május 24-én tartotta Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye napját Nyíregyházán, a Vármegyeháza Bessenyei Nagytermében.
Seszták Oszkár a Vármegyei Közgyűlés elnöke köszöntötte a résztvevőket. Beszédében kiemelte, hogy méltó módon és helyen ismerik el az idei díjazottak munkáját. Az ünnepi beszédeket követően az elismerések átadására került sor.
A vármegye fejlődésének elősegítése, felemelkedésének előmozdítása, hírnevének gyarapítása érdekében kifejtett tevékenysége elismeréseként „Pro Comitatu” kitüntető díjat vehetett át Bodnár Gáspár igazgató úr.
Ezúton is gratulálunk az elismeréshez, jó egészséget kívánunk!
A képen Bodnár Gáspár igazgató és Seszták Oszkár a vármegyei közgyűlés elnöke látható a vármegyeháza dísztermében.
A képen egy díszes mintázatú emléklap látható Bodnár Gáspár részére kiállítva, rajta az alábbi szöveggel „Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Közgyűlés Bodnár Gáspár vízügyi igazgató részére a vármegye fejlődésének elősegítése, felemelkedésének előmozdítása érdekében, kifejtett tevékenysége érdekében "PRO COMITATU" díjat adományoz. ” és egy Nyíregyháza felirattal ellátott barna emlékplakett.












