Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Ügyfélszolgálat: +36 42 502 200
Igazgatóság vezetőinek címjegyzéke

Igazgató

Igazgató: Bodnár Gáspár

Tel: 42/502-204; 42/502-200/17010
E-mail: bodnarg@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Műszaki igazgatóhelyettes
Műszaki igazgatóhelyettes, főmérnök: Kató Sándor

Tel: 42/502-205; 42/502-200/17013
E-mail: katos@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Gazdasági igazgatóhelyettes
Gazdasági igazgatóhelyettes: Pesel Antal

Tel: 42/502-206; 42/502-200/17016
E-mail: pesela@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Vezető jogtanácsos
Vezető jogtanácsos: Dr. Brátán Tünde

Tel: 42/502-211; 42/502-200/17028
E-mail: bratant@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Igazgatási és Jogi Osztály
Osztályvezető: Csorbák Erika

Tel: 42/502-208; 42/502-200/17020
E-mail: csorbake@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Vízrendezési és Öntözési Osztály
Osztályvezető: Lőrincz Róbert

Tel: 42/502-213; 42/502-200/17030
E-mail:lorinczr@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Vízvédelmi és Vízgyűjtő-gazdálkodási Osztály
Osztályvezető: Veres József

Tel: 42/502-217; 42/502-200/17050
E-mail:veresj@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Árvízvédelmi és Folyógazdálkodási Osztály
Osztályvezető: Dajka István

Tel: 42/502-214; 42/502-200/17130
E-mail: dajkai@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Vízrajzi és Adattári Osztály
Osztályvezető: Lucza Zoltán

Tel: 42/502-223; 42/502-200/17040
E-mail: luczaz@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Informatikai Osztály
Osztályvezető: Ferencz László

Tel: 42/502-253; 42/502-200/17090
E-mail: ferenczl@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Közgazdasági Osztály
Osztályvezető: Fésüs Sándorné

Tel: 42/502-246; 42/502-200/17080
E-mail: fesussne@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Vagyongazdálkodási és Üzemeltetési Osztály
Osztályvezető: Nagy Krisztián

Tel: 42/502-260; 42/502-200/17100
E-mail: nagyk@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Közfoglalkoztatási Önálló Osztály
Osztályvezető: Somogyiné Dr. Gerliczky Judit

Tel: 42/502-241; 42/502-200/17070
E-mail: gerliczkyj@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.

Nyíri Szakaszmérnökség
Szakaszmérnök: Kovács László

Tel: 42/502-276; 42/502-200/17170
E-mail: kovacsl@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Móricz Zs. u. 48.

Felsőszabolcsi Szakaszmérnökség
Szakaszmérnök: Ónodi János

Tel: 45/500-803; 45/500-800/17200
E-mail: onodij@fetivizig.hu
Cím: 4600 Kisvárda, Bocskai u. 34.

Szatmári Szakaszmérnökség
Szakaszmérnök:Luidort Antal

Tel: 44/500-800/17300
E-mail: luidorta@fetivizig.hu
Cím: 4700 Mátészalka, Nagykárolyi u. 3.

Folyamos Szakaszmérnökség
Szakaszmérnök: Molnár Gábor

Tel: 45/570-640/17400
E-mail: molnarg@fetivizig.hu
Cím: 4800 Vásárosnamény, Szabadság tér 9.B

Belső ellenőrzési vezető
Belső ellenőrzési vezető: Szalkay István

Tel: 42/502-210; 42/502-200/17022
E-mail: szalkayi@fetivizig.hu
Cím: 4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 19.